„SALVE” ZOZ sp. z o.o.

Nie

monikalodz
08-02-2013 22:00
Rok narodzin dziecka: 2012

W Salve urodziłam siłami natury moją wspaniałą córeczkę. Poród wspominam dobrze ze względu na bardzo dobrą opiekę położnej. W odpowiednim momencie otrzymałam znieczulenie mogłam wtedy odpocząć od bólów. Opieka poporodowa bardzo dobra. Warunki lokalowe na wysokim poziomie. Polecam.

Kasia
10-01-2013 10:52
Rok narodzin dziecka: 2012

W Salve rodziłam dwukrotnie - synka i córeczkę. Dwa cesarskie cięcia - ze względu na położenie pośladkowe i brak postępów w porodzie. Warunki komfortowe, dobra opieka (duży nacisk na wygodę i odpoczynek mamy) i świetna położna - doradczyni laktacyjna.

Ania
03-12-2012 11:31
Rok narodzin dziecka: 2011

Wspaniała placówka ! Wszystko jest tam nakierowane na komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Chodziłam tam całą ciążę do przychodni do cudownej dr. Stefanowicz i właściwie za jej namową zdecydowałam się na próbę sn ( choć od początku ciąży mówiłam tylko cesarka ) w końcu nic z tego nie wyszło bo termin minął i nic się nie działo. Lekarz w szpitalu, moim zdaniem wykazując się prawidziwą odpowiedzialnością za dobro matki i dziecka zalecił cc twierdząc, że nie ma co czekać i ryzykować, że stan dziecka się pogorszy a poród wywoływany zawsze jest trudny. Biorąc pod uwagę moje spanikowanie nie proszeni sami wyszli z inicjatywą cięcia w narkozie. Opieka po operacji rewelacja, nade mną i dzieckiem, czułam się świetnie, nic mnie nie bolało, dziecko zaopiekowane, mąż czy ktokolwiek kogo bym zaprosiła mógł być nawet całą dobę. Warunki bytowe jak w średniej klasie hotelu. Polecam gorąco.

Agata
23-11-2012 13:11