Rejestracja

Pola oznaczone * są wymagane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Fundację Rodzić po Ludzku, ul. Nowolipie 13/15, 00 – 150 Warszawa moich danych osobowych ujawnionych w formularzu rejestracyjnym serwisu www.GdzieRodzic.Info w celu związanym z korzystaniem w serwisu. Zapoznałam/zapoznałem się w klauzulą realizującą obowiązek informacyjny, informującą o warunkach przetwarzania moich danych osobowych. Zgody udzielam dobrowolnie. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być w każdej chwili odwołana poprzez kontakt z Fundacją. Polityka prywatności znajduje się na naszej stronie www.rodzicpoludzku.pl*

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Rodzić po Ludzku, ul. Nowolipie 13/15, 00 – 150 Warszawa informacji i materiałów o działalności Fundacji przesyłanych drogą elektroniczną. Zapoznałam/zapoznałem się w klauzulą realizującą obowiązek informacyjny informującą o warunkach przetwarzania moich danych osobowych. Zgody udzielam dobrowolnie. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być w każdej chwili odwołana poprzez kontakt z Fundacją: fundacja@rodzicpoludzku.pl *

Akceptuję regulamin *.