Rejestracja

Pola oznaczone * są wymagane.

Wyrażam zgodę przetwarzanie przez Administratora Danych Fundację Rodzić po Ludzku, ul. Nowolipie 13/15, 00 – 150 Warszawa moich danych osobowych ujawnionych w formularzu rejestracyjnym serwisu www.GdzieRodzic.info w celu związanym z korzystaniem w serwisu. Bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie, niemniej jednak bez ich podania nie jest możliwe korzystanie z serwisu. *

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Rodzić po Ludzku, ul. Nowolipie 13/15, 00 – 150 Warszawa informacji i materiałów o działalności Fundacji przesyłanych drogą elektroniczną. Zgoda może być w każdej chwili odwołana poprzez wysłanie maila na adres: fundacja@rodzicpoludzku.pl *

Akceptuję regulamin *.